f09613fe1e0748d8027edd8-d76b-4a88-9877-5158f3aaac2b
Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Parça Eşya Taşımaçılığı

Parça Eşya Taşımaçılığı

Parça Eşya Taşımaçılığı

Parça eşya taşımada uygun nakliyat firmaları NakliyeBul.com.tr ' de.

Parça eşya taşıma konusunda fiyat belirlemede tamamen parça eşyanın ebatı , ağırlığı ve gönderileceği yer ile arasındaki mesafeye göre belirlenmektedir. Parça eşya taşıma hizmetini kolaylaştırmamızın sebebi ise müşterilerimizi fiyat uçurumundan kurtarmak.

Parça Eşya Taşıma Araçları

Geniş bir araç filosu ile hizmet veren NakliyeBul.com.tr parça eşya taşıma için özel üretilen araçlar ile hizmet vermektedir. Kuruluş yıllarından beri araç üretim kapasitesinde dünya devleri olan Mercedes-benz , Man , Scanıa ve Fiat gibi markalar ile çalışılmaktadır. Firmamızın tek hedeflerinden biri olan müşteri memnuniyetini ele alarak, eşyaların sorunsuzca, verildiği zaman diliminde teslimatın gerçekleşmesini sağlamaktadır. Araçların parça eşya teslimatı esnasında herhangi bir olumsuz durumunda acil destek ekibimiz ile eşyalarınız için yeni bir araç gönderilerek hizmetin kesintisiz işlemesini sağlamaktayız.

Sigortalı Parça Eşya Taşıma

Parça eşyalarınız taşınırken tamamen sigortalanmaktadır. Parça eşya sigortalamak çok maliyetli olmamakla birlikte garantili parça eşya taşımayı da beraberinde getirmektedir. Parça eşyanın sigortalanma süreci paketlemeden başlar ve parça eşyanın teslimatına kadar sürmektedir. Ekstra olarak araçlarımız yol sigortası diye sigorta grubuna giren sigorta türü ile sigortalanmaktadır. Parça eşyanın sigortalanması tamamen müşterilerimizin isteğine kalmış bir durumdur. Aracın yol sigortası Türkiye'nin neresinde olursanız olun parça eşya taşıma hattımızı arayarak her saat destek alabilirsiniz.Parça eşya taşımalarınızı NakliyeBul.com.tr  aracılığı ile, ister şehir içi taşıma isterseniz de şehirler arası taşıma  olarak bir tık ile yaptırabilirsiniz.

Dilerseniz taşınma sürecinizin ilk aşama olarak size en uygun nakliyat firmasını bulmak için Tıklayın ve Teklif Alın.

Tüm şehir içi ve şehirler arası nakliye işlerinde olduğu gibi, NakliyeBul.com.tr üzerindeki nakliyat firmalarından; yol sigortasıkaza sigortası ve eşya sigortası talep edebilirsiniz.

Türkiye geneli olarak; hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat firmaları arasında, en iyi hizmeti müşterilere sunan, müşterilerden en olumlu dönüş alan firmalarımız " ALTIN FİRMA " olarak portalımız üzerinden ödüllendirilir. Bu firmaları ana sayfamızda görebilirsiniz.


Nakliyebul Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2012-2018 Nakliyebul.com.tr Her Hakkı Saklıdır. SEO - MURAT AYIRKAN