f09613fe1e0748d8027edd8-d76b-4a88-9877-5158f3aaac2b
Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Eşya Depolama Firmaları

Eşya Depolama Firmaları

Eşya Depolama Firmaları

En uygun eşya depolama firmaları NakliyeBul.com.tr ' de.

Eşya depolama işlemi temiz, rutubetsiz  ve hava sirkülasyonunun sağlandığı ortamda, 7/24 kamera kaydı ile izlenip, güvenliğinin sağlandığı depolarda; her türlü doğal affetlere ve yangına  karşı korunma ile yapılmalıdır. NakliyeBul.com.tr üzerinden firmalar ile yapacağınız anlaşmalarda bu depolama hizmetleri  200.000 TL kasko, sigorta poliçesi teminatı altındadır.

Eşyalarınızı sigortalı bir şekilde eşya depolama firmalarının güvenli depolarında belirlediğiniz tarihe kadar muhafaza ettirebilirsiniz.

Eşya Depolama Firmaları

Ev, Ofis, Fabrika, Okul, Mağaza, Fuar eşyaları depolama sektöründe; başta Eşya depolama, Ev depolama, Kurumsal depolama olarak birçok depolama hizmetini nakliyebul.com.tr üzerinden bulabilirsiniz. Eşya depoları; malların saklanması ve korunması amacının dışında, bir takım hizmetlerin ( ambalaj ,ürün birleştirme, paketleme, promosyon hazırlanması vs. ) verildiği, hızlı ulaşımın sağlandığı merkezler haline gelmiştir.

Nakliyat firmaları ile taşıma işi yaptıracak olan, kişi veya kuruluşları buluşturan, uzun yıllardır hizmet veren ve güçlü bir kuruluş olan NakliyeBul.com.tr, eşya depolama hizmeti almanız için bir çok seçenekli nakliyat firmalarını sizlere sunuyor. Ev depolama hizmeti, depo yeri seçimi, depo içi yerleşimi ve işletimi, depolar arası taşımalar gibi birçok ayrıntılar, artan müşteri beklentileri sebebi ile firmalar açısından stratejik önem taşımaktadır. Bu beklentileri karşılayacak depoların edinilmesi ve işletilmesi firmalar açısından önemli bir yatırım ve maliyet unsuru olmuştur.


Nakliye Firmalarında Depolama Hizmet Yaklaşımı Nasıldır?

Evden eve nakliyat hizmeti sağlayıcıları, mal hareketlerinin yoğunlaştığı noktalarda çok kullanıcılı dağıtım ve konsolidasyon amaçlı depolar kurarak, verimli ve esnek hizmet birimleri oluşturmaktadırlar. Bununla beraber, müşterinin özel ihtiyaçları ve yapmış olduğu yatırımların değerlendirilmesi amacıyla, müşterinin mevcut depo alanları, yeni lojistik teknolojileri ve bilgi sistemleri ile desteklenerek, lojistik hizmet sağlayıcılar tarafından verimli kullanılabilmektedir.

Depo yönetim sistemleri; müşterilerin bilgi işlem yapısı ile entegre şekilde çalışarak, gerçek zamanlı ve online iş ve ürün izlenebilirliğini ve raporlamasını olanaklı kılmaktadır. Ev depolama hizmetleri tamamen müşteri odaklı olup, çalışma sistemini sizlere göre geliştirmektedir. İstanbul Eşya Depolama, güvenilir eşya depolama hizmeti alın. Bu konuda sıfır hatalı envanter yönetimini sağlamak, toplam operasyonel maliyetleri düşürmek ve mal akışını hızlandırmak için, tedarik ve dağıtım faaliyetlerini destekleyecek şeklide yapılandırılmaktadır.

Nakliyebul.com.tr 'ye ait depo, İstanbul Ataşehir'de 9000 m²’si kapalı alan içerisinde yalıtımlı ve yerler mozaiktir. Depolanacak eşya; özel olarak imal edilen değişik ebatlardaki seri numaralı kaplara (konteynerlere), yükleme yapılacak evlerin önünde doğrudan kapatılarak, depo tesislerimize taşınmakta ve depolanmaktadır. Ayrıca depolanacak eşyalar envanter listesine tek tek yazılarak karşılıklı imzalatılarak müşteriye sunulmaktadır. NakliyeBul.com.tr ile depolama hizmetinizi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. 


NakliyeBul.com.tr  aracılığı ile, tercihinize göre ister şehir içi ofis taşıma firmaları isterseniz de şehirler arası ofis taşıma firmaları arasından depolama hizmetini bütçenize göre bir tık ile yaptırabilirsiniz. 

Tüm şehir içi ve şehirler arası nakliye işlerinde olduğu gibi, NakliyeBul.com.tr üzerindeki nakliyat firmalarından; yol sigortasıkaza sigortası ve eşya sigortası talep edebilirsiniz.

Türkiye geneli olarak; hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat firmaları arasında, en iyi hizmeti müşterilere sunan, müşterilerden en olumlu dönüş alan firmalarımız " ALTIN FİRMA " olarak portalımız üzerinden ödüllendirilir. Bu firmaları ana sayfamızda görebilirsiniz.


Nakliyebul Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2012-2018 Nakliyebul.com.tr Her Hakkı Saklıdır. SEO - MURAT AYIRKAN