f09613fe1e0748d8027edd8-d76b-4a88-9877-5158f3aaac2b
Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Parça Eşya Taşımaçılığı

Parça Eşya ...

Parça Eşya Taşımaçılığı

Parça Eşya Taşımaçılığı

Yıllardır eşya taşıma sektöründe hizmet veren firmamız son zamanlarda artan talepler doğrultusunda parça eşya taşıma hizmetini halkımıza sunmuştur.Bu süreçte halkımız çoğu zaman kimliği belli olmayan kendini nakliyeci gibi gösteren korsanlar yüzünden sıkıntılar içine girmektedir. Firmamızın sunduğu kurumsal taşımacılık çözümleri ile parça eşyanızı istediğiniz noktadan istediğiniz noktaya iletebilirsiniz tabi ki siz hiçbirşeye el sürmeden bu işlem gerçekleşmektedir. 2.000 aşkın mutlu müşterilerimiz gibi sizde parça eşyalarınızı rahat ve sorunsuz bir şekilde Nakliyebul.com.tr ile taşıtabilirsiniz. Korsan kişiler çeşitli isimler kullanarak veya kurumsal firmaların isimlerinin başına veya sonuna as , Nakliyebul.com.tr veya tur gibi kelimeleri getirerek taklit etmektedirler.Lütfen parça eşyalarınızı taşıtırken anlaştığınız kişiden veya firmadan marka tescil belgelerini (patent) isteyiniz. Böylelikle bilinçli tüketici olarak parça eşyalarınızı daha rahat ve sorunsuz taşıtabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma, Nasıl Taşınır?

Genel olarak parça eşya paketlenmesi eşya türüne göre yapılır. Havalı naylonlar ve eşya paketleme kağıtları ile yapılır.Fakat elektronik veya medikal cihazların paketlenmesi taşıma için özel üretim köpüklü ve havalı naylonlar ile yapılır. Mobilyalar önce kağıt ile kaplanır üzerine havalı naylon geçirilir daha sonra paketlemenin daha düzgün olması ve çözülmemesi için nakliye için özel üretim streçler ile sarılır.Elektronik eşyalar daha hassa bir taşıma istediği için daha meşakatli bir paketleme gerekmektedir.kısaca önce karton levhalar eletronik eşyaya göre kesilir Daha sonra kalın havalı naylonlar ile sarılır. Bu şekilde eşyanızın değeri ve görünümü ilk günkü gibi kalır. Parça eşyalarınızı bizimle istediğiniz her yere sorunsuz taşıyabilirsiniz.

Parça Eşya Taşımada Fiyat Nasıl Belirlenir ?

fiyat belirlemede tamamen parça eşyanın ebatı , ağırlığı ve gönderilceği yer ile arasındaki mesafeye göre belirlenmektedir. Parça eşya taşıma hizmetini kolaylaştırmamızın sebebi ise müşterilerimizi fiyat uçurumundan kurtarmak . Firmamızın kurduğu sistem ile parça eşyalarınızı veya kargolarınızı dilediğiniz yere 30,99 ₺ 'den başlayan fiyatlar ile taşıtabilirsiniz. Fiyatlarımıza kdv ve sigorta giderleri dahil olup paketleme ve taşıma esnasında ekstra fiyat söz konusu olmamaktadır.


Parça Eşya Taşıma Araçları

Geniş bir araç filosu ile hizmet veren firmamız parça eşya taşıma için özel üretilen araçlar ile hizmet vermektedir.Kuruluş yıllarımızdan beri araç üretim kapasitesinde dünya devleri olan Mercedes-benz , Man , Scanıa ve Fiat gibi markalar ile çalışmaktadır.Firmamızın tek hedeflerinden biri olan müşteri memnuniyetini ele alarak eşyaların sorunsuz verildiği zaman diliminde teslimatın gerçekleşmesini sağlamaktadır.Araçların parça eşya teslimatı esnasında herhangi bir olumsuz durumunda acil destek ekibimiz ile eşyalarınız için yeni bir araç gönderilerek hizmetin kesintisiz işlemesini sağlamaktayız.


Sigortalı Parça Eşya Taşıma

Parça eşyalarınız taşınırken tamamen sigortalanmaktadır.Parça eşya sigortalamak çok maliyetli olmamakla birlikte garantili parça eşya taşımayı da beraberinde getirmektedir.Parça eşyanın sigortalanma süreci paketlemeden başlar ve parça eşyanın teslimatına kadar sürmektedir.Ekstra olarak araçlarımız yol sigortası diye sigorta grubuna giren sigorta türü ile sigortalanmaktadır.Parça eşyanın sigortalanması tamamen müşterilerimizin isteğine kalmış bir durumdur. Aracın yol sigortası Türkiye'nin neresinde olursanız olun parça eşya taşıma hattımızı arayarak her saat destek alabilirsiniz.


Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Eşyalarınızı bir ilden başka ile taşıtmak istiyorsunuz ve güvenilir , tecrübeli ,anında teslimat yapan bir firmamı arıyorsunuz ? Dilerseniz güçlü referansları ile bir de Nakliyebul.com.tr parça eşya taşıma ile parça eşyalarınızı istediğiniz yere gönderin! Günümüzde şehirlerarası parça eşya taşıma hizmeti veren firma yok denilecek kadar azdır.Şehirlerarası parça eşya taşıma işlemi sigortalı bir şekilde yapılmalıdır ve şehirlerarası taşınacağı için bir o kadarda özenli paketlenmelidir.

Bu işlemleri gerçekleştiren firmayla gözünüz kapalı parça eşyanızı istediğiniz şehire göndertebilirsiniz. Evinizde fazlalık olan parça eşyaları yazlığınıza ve kışlık evinize göndererek oturduğunuz evde rahatlığın farkına varabilirsiniz veya fazla olan parça eşyalarınızı depolarımızda muhafa ettirebilirsiniz. Aylık 49,99T ₺ den başlayan fiyatlar ile istediğiniz süre kadar parça eşyalarınızı depolatabilirsiniz.

Nakliyebul Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2012-2018 Nakliyebul.com.tr Her Hakkı Saklıdır.