f09613fe1e0748d8027edd8-d76b-4a88-9877-5158f3aaac2b
Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Hantaş Nakliyat - İstanbul / Ataşehir Nakliyat

Hantaş Nakliyat

Firma toplam 1 yorum almış, 377 kez incelenmiştir.

Ataşehir, İstanbul

Adres: Anadolu Yakası şube: Ataşehir Demir plaza no; 34 kat 5 Avrupa Yakası şube : Büyükdere Cd.orta sk no; 23 kat 4

FİRMA HAKKINDA

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT


YÜKSEK HİZMET KALİTESİ

Tüm Türkiye başta olmak üzere, İstanbul evden eve nakliyat ve iş yerinizin yeni adresine taşınması işlemlerinde hizmet kalitemizin yanı sıra yüksek memnuniyet bildirimleri bizi farklılaştıran en önemli değerimiz. Taşıma öncesindeki paketleme işlemlerini özenle yapıyor, oluşabilecek hasarlara karşı tüm eşyalarınızı ücretsiz olarak ekspertiz kontrolünde garantili hale getiriyoruz. Gösterdiğimiz bu hassasiyetten dolayı özellikle İstanbul evden eve nakliye’de müşterimiz tarafından sıkça tavsiye edilir hale gelmiş bulunuyoruz.

Geniş araç filomuz sayesinde eşyanın boyutuna göre en uygun aracı seçerek alan daraltma işlemi uyguluyoruz. Böylece eşyalarınız güvenlik halatlarından olası bir durum dışında kurtulsa dahi düşmüyor, oluşabilecek muhtemel hasarı en az seviyeye indiriyoruz. Anadolu yakası evden eve nakliyat ve Avrupa yakası evden eve nakliyat işlerinde gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilir, taşıma işlemleriniz le ilgili daha detaylı bilgi almak için *Ücretsiz müşteri danışma hattımızı arayabilirsiniz.FİRMA RESİMLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Ahmet Göksü 5.0
    08-12-2018 21:20:38

    Bugüne kadar pek çok kez ev taşıdım. Bu sektörde Dürüst, sözüne güvenilir, dakik ve nazik çalışanlar bulmak çoğu zaman kolay değildir. Yorumlara bakarak verdikleri teklifi ortalama bir değerde bularak Hantaş nakliyatta karar kıldım. Zamanlama, nezaket, beceri ve işini düzgün yapma konularında oldukça iyiler. Böyle firmalar çoğaldıkça, taşınma stresinin azalacağını düşünmeye başladım. Sürprizleri sevmeyen biri olarak ne konuştuysak ona sadık kalınması vb konularda oldukça başarılı bulduğum bu firmayı tavsiye ediyor, Cemil bey ve ekibine teşekkür ediyorum.

Hantaş Nakliyat
Bora Hantaş

09-12-2018

http://www.hantasnakliye.com

MESAJ GÖNDER

Gönderdiğiniz mesaj direkt firmaya iletilecektir.

FİRMA KONUM

FİRMA KAREKOD

Nakliyebul Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2012-2018 Nakliyebul.com.tr Her Hakkı Saklıdır.

UA-100584489-2