f09613fe1e0748d8027edd8-d76b-4a88-9877-5158f3aaac2b
Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Hantaş Nakliyat - İstanbul / Ataşehir Nakliyat

Hantaş Nakliyat

Firma toplam 1 yorum almış, 1111 kez incelenmiştir.

Ataşehir, İstanbul

Adres:
Anadolu Yakası şube 1: Ataşehir Demir plaza no; 34 kat 5
Anadolu Yakası şube 2: Kayışdağı Cad. Ceylan Sok. No:20 Bostancı-Maltepe/İSTANBUL
Avrupa Yakası şube : Büyükdere Cd.orta sk no; 23 kat 4

FİRMA HAKKINDA

Hantaş Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizin değerini biliyor ve işimizi önemsiyoruz. İşte bu yüzden kaliteyi standartları çerçevesinde tutarak disiplinize oluyoruz.

Hantaş Nakliyat olarak eşya taşımacılığı sırasında; tüm eşyaları özenle paketleyerek, transfer işlemini gerçekleştiriyor ve taşıma güvenliğini üst seviyede tutuyoruz. Anadolu yakası evden eve nakliyat firması ve Avrupa yakası evden eve nakliyat firması olarak, taşıma işlemlerinde binlerce mutlu müşteri, seçkin portföyümüzü oluşturmaktadır.

Her aşama ve işlemde aynı kalite ve güveni yaşatarak, sizin için değer anlamı taşıyan eşyalarınızı ücretsiz sigorta işlemine tabi tutarak transfer işlemlerini sonuçlandırıyoruz.

TÜM TÜRKİYE VE İSTANBUL’A “TAM ZAMANINDA” NAKLİYE

Hantaş evden eve nakliyat; başta Türkiye olmak üzere, İstanbul anadolu yakası ve Avrupa yakasın’da hizmet vermektedir. Güçlü yerli ve yabancı kurumsal referansları, geniş araç filosu ve eşya tipine göre donanımlı araçlara sahip olan Hantaş, nakliye hizmetlerinde eksper yardımlı “ücretsiz garantili taşıma” seçeneği sunmaktadır.

Tüm nakliye aşamalarını dikkatle yürüten Hantaş, eşya güvenliği ve güvenli taşımacılık yeteneklerini sizler için her geçen gün geliştiriyor.


YÜKSEK HİZMET KALİTESİ

Tüm Türkiye başta olmak üzere, İstanbul evden eve nakliyat ve iş yerinizin yeni adresine taşınması işlemlerinde hizmet kalitemizin yanı sıra, yüksek memnuniyet bildirimleri bizi farklılaştıran en önemli değerimiz. Taşıma öncesindeki paketleme işlemlerini özenle yapıyor, oluşabilecek hasarlara karşı tüm eşyalarınızı ücretsiz olarak ekspertiz kontrolünde, garantili hale getiriyoruz. Gösterdiğimiz bu hassasiyetten dolayı özellikle İstanbul evden eve nakliye’de müşterimiz tarafından sıkça tavsiye edilir hale gelmiş bulunuyoruz.

Geniş araç filomuz sayesinde eşyanın boyutuna göre en uygun aracı seçerek alan daraltma işlemi uyguluyoruz. Böylece eşyalarınız güvenlik halatlarından olası bir durum dışında kurtulsa dahi düşmüyor, oluşabilecek muhtemel hasarı en az seviyeye indiriyoruz.
Anadolu yakası evden eve nakliyat ve Avrupa yakası evden eve nakliyat işlerinde gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilir, taşıma işlemleriniz le ilgili daha detaylı bilgi almak için, ücretsiz müşteri danışma hattımız olan 0533 051 93 91 ve 444 3 118 numaralarımızı arayabilirsiniz.

YETKİ BELGEMİZ ve MARKA TESCİL BELGEMİZ

Diğer Hizmetlerimiz : 
Ofis ve Büro nakliye hizmeti
Villa taşımacılığı
Fuar taşımacılığı
Para kasası taşımacılığı
Piyano taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı
Eşya depolama hizmeti

YETKİNLİKLERİMİZ


Sigortalı Nakliyat | HANTAŞ NAKLİYAT

Hantaş Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızı en az sizler kadar önemsiyoruz. Bu nedenle doğabilecek hasarlara karşı, müşterilerimizi mağdur etmemek adına eşyalarınız Hantaş tarafından ücretsiz olarak sigortalanır . %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, deneyimli ve nakliye hizmetlerinde uzman kadrosuyla, geniş araç filosu ve diğer tüm ekipmanlarla, sizlere iyi bir hizmet verebilmek adına disiplinli bir şekilde çalışmaktadır. Doğabilecek bir hasar neticesinde ekspertizimiz  tarafından belirlenen sigorta değeri taşıma işlemi bitiminde müşterilerimize ödenir.

Bu gibi durumlarda firma seçimi hayati önem taşır. Hantaş evden eve nakliyat, mağdur olmamanız  adına yapabileceğiniz en iyi seçimdir. Firmamız hiçbir şekilde eşyalarınızı ücretsiz  olarak sigortalamadan taşımaz.


Ücretsiz Ekspertiz | HANTAŞ NAKLİYAT 

Güvenli ve rahat bir şekilde taşıma için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Bunun yanında eşyalarınızın güvenle ve en uygun fiayata taşınması çok önemlidir. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına eksperimiz evinizi ziyaret eder, en uygun şekilde ve fiyatta hizmet almanızı sağlar.

Eksperimiz  evinizi istediğiniz bir zaman diliminde ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun koordinasyonu sağlayarak, eşyalarınızın hassasiyetine göre araç temini, ambalaj malzemesi seçimi, asansörlü sistem kurulumu, eşyalarınızın sigorta değerinin tespiti işlemlerini yapar ve eşyalarınızın hızlı, güvenli, hasarsız taşınmasını sağlar.


Ambalaj ve Paketleme | HANTAŞ NAKLİYAT

Ambalajlama ve paketleme nakliyatta en önemli adımdır. Hantaş Evden Eve Nakliyat firması olarak tecrübeli çalışanlarımız tarafından eşyalarınız hasar görmeyecek şekilde ambalajlanır, kutulanır (eşya hassasiyetine göre daha fazla işlem uygulanabilir) ve taşımaya hazır hale getirilir.

Hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film, karton koli gibi malzemeler kullanılarak, deneyimli ve konusunda uzman personellerimiz ile eşyalarınıza en uygun paketleme ve ambalajlama işlemini uygulamaktayız.

Asansörlü Nakliye | HANTAŞ NAKLİYAT

Taşınmaya karar verdiğiniz yer ikinci katta da olsa yirminci katta da olsa eşyalarınız güvenli ve kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Alçak katlarda insan gücü kullanma seçeneği yer almakta olup yüksek katlar için asansörlü taşıma sistemi kullanılmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın çizilme, kırılma veya düşme gibi ihtimalleri tamamen ortadan kalkmış olmaktadır. Asansörlü taşıma işinde yukarı taşınacak olan malzemeler tek tek asansöre sağlam bir şekilde bağlanmakta ve insan gücünü en aza indirecek şekilde istediğiniz kata güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Montajlama | HANTAŞ NAKLİYAT

Taşınma esnasında demonte edilen eşyalarınızın, taşınacağınız evde montajlama işlemi yapılır. Montajlanan ahşap, metal veya diğer türdeki eşyalarınız  ve mobilyalarınız, isteğiniz doğrultusunda, istediğiniz  yerlere yerleştirilerek transfer işlemi tamamlanır.

Montajlama eşyalarınızın sağlıklı kullanım için çok önemli bir işlemdir. Hantaş Evden Eve Nakliyat’ın çalışanları bu konuda uzmandır.

Geniş Araç Filomuz | HANTAŞ NAKLİYAT

Hantaş Evden Eve Nakliyat, bünyesinde bulunan geniş araç filosu ve kapsamlı taşıma gereçleriyle nakliye işlemlerinizde 1 numaralı yardımcınız olmayı amaçlamaktadır.

Eşya hassasiyeti ve durumuna göre seçilen araç tipi, taşıma işleminin güvenle yapılmasına olanak sağlamaktadır. Geniş araç filomuz sayesinde taşınacak olan ev-büro eşyası, sanatsal ürünler ve tekstil eşyalarının transferi özenle yapılmaktadır.

Tüm araçlarımız 5 yaşın altında olmakla birlikte tüm araçlarımız nakliye işlemi sırasında gerçekleşebilecek aksamaların ve zaman kayıplarının önüne geçebilmek amacıyla düzenli bakım işlemlerine tabi tutulmaktadır.

Web sitelerimiz ;
Hantaş Nakliye

Sosyal medya hesaplarımız ;

Facebook Sayfamız

FİRMA RESİMLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Ahmet Göksü 5.0
    08-12-2018 21:20:38

    Bugüne kadar pek çok kez ev taşıdım. Bu sektörde Dürüst, sözüne güvenilir, dakik ve nazik çalışanlar bulmak çoğu zaman kolay değildir. Yorumlara bakarak verdikleri teklifi ortalama bir değerde bularak Hantaş nakliyatta karar kıldım. Zamanlama, nezaket, beceri ve işini düzgün yapma konularında oldukça iyiler. Böyle firmalar çoğaldıkça, taşınma stresinin azalacağını düşünmeye başladım. Sürprizleri sevmeyen biri olarak ne konuştuysak ona sadık kalınması vb konularda oldukça başarılı bulduğum bu firmayı tavsiye ediyor, Cemil bey ve ekibine teşekkür ediyorum.

Hantaş Nakliyat
Bora Hantaş

30-10-2019

http://www.hantasnakliye.com

MESAJ GÖNDER

Gönderdiğiniz mesaj direkt firmaya iletilecektir.

FİRMA KONUM

FİRMA KAREKOD

Nakliyebul Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2012-2018 Nakliyebul.com.tr Her Hakkı Saklıdır.