f09613fe1e0748d8027edd8-d76b-4a88-9877-5158f3aaac2b
Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Uzmanlar Nakliyat A.Ş - İstanbul / Sancaktepe Nakliyat

Uzmanlar Nakliyat A.Ş

Firma toplam 4 yorum almış, 512 kez incelenmiştir.

Sancaktepe, İstanbul

Adres: Abdurrahmangazi Mahallesi Atayolu caddesi ince sokak No:1 Daire:2 Samandıra

FİRMA HAKKINDA

Uzmanlar Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firması olan Uzmanlar Nakliyat; en kusursuz, en güvenilir ve en prestijli nakliye firmaları arasında yer almaktadır. İstanbul'dan Türkiye'nin her yerine nakliye hizmeti vermektedir. Ayrıca Türkiye'nin neresinde olursanız olun ve yine Türkiye'nin neresine eşya taşıtmak isterseniz isteyin, Uzmanlar Nakliyat olarak taşıma işlemlerinizi yapabiliriz. İstanbul’da nakliyat fiyatları hususunda müşterilerimize en makul fiyatları ve profesyonel hizmeti sizlere sunmayı vaat ediyoruz. Şehirler arası evden eve nakliyat ve Şehir içi evden eve nakliyat alanında vermiş olduğumuz profesyonel taşımacılık hizmetiyle beraber, ülkemiz genelinde en iyi, en kusursuz firmalardan bir tanesine dönüşmeyi başardık.

Eşyalarınız bizim emanetimiz olup, güven içinde ve itinayla nakliye araçlarımıza yükleyen profesyonel ekip kadromuz, en ufak zarar dahi vermeden özenle korunarak talep edilen taşıma noktasına ulaştırarak gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat ve taşıma şirketi olarak bizim için en önemli hususlardan bir tanesi de eşyalarınızın ölçülerine, boyutlarına ve şekillerine uygun ambalaj işlemlerini yapmaktadır. Şehirler arası taşımacılıkta, birçok eşya özensiz ve uygun olmayan paketleme yüzünden zarar görmektedir. Eşyalara göre olmayan ambalaj ürünlerinin kullanılıp, paketleme işlemenin bu kalitesiz ve orantısız ürünlerden yapılmasından dolayı, bu hasarlar can sıkıcı hale gelmektedir. Uzmanlar Evden Eve Nakliyat firması olarak, eşyalarınızı en ufak bir çizik dahi olmayacak şekilde taşımayı en yüksek iş tecrübemiz ile gayret göstermekteyiz.

Şehir içi ve Şehirler arası Nakliye | Uzmanlar

Uzmanlar evden eve taşımacılık olarak amacımız, siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve sizi ev taşınma stresinden uzaklaştırmaktır. İşinde uzman ekibimiz, kapalı kasa ve suntalı araçlarımız ile eşyalarınızı titizlikle ambalajlayıp zamanında taşımayı ilke edindik.

Kiracılar, taşınma esnasında büyük sıkıntılar çekmektedir. bu sıkıntıların başında çalışıyor olmaları ve vakit bulamamaları geliyor. Uzmanlar Evden Eve Nakliyat firması olarak biz eşyalarınızı istediğiniz tarih ve saatte gelip alarak belirttiğiniz adrese zamanında taşıyoruz.

Fabrika taşıma, günümüzde özen ve dikkat isteyen, işinde uzman bir ekibin yapabileceği bir iştir. Makine ve teçhizatların, ürünlerin vs. yüklenip belirtilen adrese zamanında teslimi Uzmanlar Fabrika Taşıma olarak bizim ustalık işlerimizdendir. Taşıma esnasında sigorta seçeneği de sunuyoruz.

Ofis taşıma, taşınacak olan firmaların o kadar uğraş ve yığınla bekleyen işin arasında çok zorlandığı bir iştir. Uzmanlar Ofis Taşıma ile sizi bu yükten kurtarıyoruz. Ofisinizdeki tüm eşyaları işinde uzman ekibimiz gelip nakliye araçlarımıza ambalajlı bir şekilde yükleyip belirttiğiniz adrese dilerseniz sigortalı bir şekilde taşıyor ve kurulumunu yapıyoruz.

Hizmet yelpazemiz içerisinde Eşya Depolama, Asansörlü Taşımacılık, Banka Taşımacılığı, Şehir içi nakliyat/taşımacılık, Şehirler arası nakliyat/taşımacılık, Antika Taşımacılığı, Sigortalı Nakliyat ( Eşya sigortası, Yol sigortası, Kaza sigortası) ‘ da bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat | UZMANLAR NAKLİYAT

Evden eve nakliyat, Uzmanlar nakliyatın 12 yılı aşkın verdiği kaliteli, güvenceli, sigortalı ve işinde uzman ekibi ile sunduğu hizmetlerden biridir. Türkiye’nin her noktasına Ev, Ofis, Fabrika, Mağaza, Okul, Banka, Fuar, Villa nakliye işlerinizi titizlikle yapmaktayız. Yüksek binalardaki eşyalarınızı asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile rahatça yapmaktayız. Evden eve nakliye ile dilerseniz sigorta güvencesi kapsamında taşıma yaptırabilirsiniz.

 

Ofis Taşımacılığı | UZMANLAR NAKLİYAT

Ofisinizi uzman ekibimiz ile, belirttiğiniz adresten alıp yeni ofis adresinize kuruyoruz.  Tüm eşyalarınızı özenle paketliyor, özenle yüklemesini yapıyor ve aynı özenle taşımasını yapıp belirtiğiniz adrese kurulumunu yapıyoruz. 12 yılı aşkın tecrübemiz ile binlerce müşterimizin memnuniyeti ile bize güvenebilirsiniz. Tüm taşıma işlerimizde olduğu gibi ofisinizi taşıma esnasında da tarafımızdan sigorta yaptırabilirsiniz.  Tıklayın.

 

Ev Eşyası Depolama | UZMANLAR NAKLİYAT

Ev eşyası depolama, rutubetsiz, kuru ve hava sirkülasyonunun olduğu depolama sistemi ile mümkündür. Ofis, Fabrika, Tekstil, Okul, Mağaza, Banka vs. gibi ihtiyacınız olan tüm taşıma işlerinizde nakliye hizmeti yanı sıra eşya depolama hizmetini de sizlere sunmaktayız. Binlerce müşterimizin bizden memnun kalması bir tesadüf değildir. Gönül rahatlığı ile UZMANLAR EVDEN EVE NAKLİYAT’ a güvenebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve en yeni araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Şehir İçi Nakliyat | UZMANLAR NAKLİYAT

Şehir içi nakliye ile eşyalarınız güvende. İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin bütün illerinden ilçelerine nakliye hizmetimiz bulunmaktadır. Siz sadece hangi adresten hangi adrese eşya taşınması gerektiğini bize söylemeniz yeterli. Gerisini uzman ekibimiz ve gerekli tüm ekipmanlarımız ile biz gelip eşyalarınızı büyük titizlik ile sarıp taşımaya başlıyoruz. Şehiriçi eşya taşıma uzun yıllardır edindiğimiz tecrübemiz ile zamanında ve güvende vermiş olduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmetimizdir. Tıklayın.

 

Şehirler Arası Nakliyat | UZMANLAR NAKLİYAT

Şehirler arası evden eve nakliyat ile telaşınızın yerini rahatlık alacak. Türkiye’nin her yerine sunduğumuz şehirler arası nakliyat/taşımacılık hizmetimiz ile zamanında ve sorunsuz hizmet etmekteyiz. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi şehirler arası nakliye hizmetimizde de kurumsal çözümler sunuyoruz. Garantili ve sigortalı taşımacılıkta bu çözümlerimizden bir tanesi. İşinde uzman ekibimiz, siz Türkiye’nin neresine isterseniz eşyalarınızı titizlik ile taşımaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile hep yanınızdayız. Tıklayın.

 

Sigortalı Taşımacılık | UZMANLAR NAKLİYAT

Sigortalı eşya taşıma ile eşyalarınız güvende. Yol sigortası, Kaza sigortası fe eşya sigortası olarak çözümler üretiyoruz. Uzmanlar evden eve nakliyat firması olarak sunduğumuz kurumsal çözümlerimizden bir tanesi de eşyalarınızı taşırken sigorta yapmak. Dilediğiniz eşya taşıma işinde sigorta yaptırabilir ve gönül rahatlığı ile taşınma sürecinizi mutlu, huzurlu ve gözünüz arkada kalmadan atlatabilirsiniz. 12 yıldan fazladır işinde profesyonel ekibimiz size tam güvence vererek hizmet etmektedir. Sigortalı taşımacılık, eşyalarınızı koruma kapsamına alan, ve gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebileceğiniz çözümlerimizden olup diğer memnun müşterilerimizden olacağınıza inandığımız kurumsal hizmetimizdir.

 

Asansörlü Taşımacılık | UZMANLAR NAKLİYAT

Asansörlü taşımacılık/nakliye, yüksek katlara asansör kurarak hasarsız bir şekilde yaptığımız taşıma işlerimizden bir tanesidir. Hızlı bir nakliyat hizmeti için asansörlü taşımacılık, çok katlı binalarda eşya taşımada zaman kazandıran bir uğraştır. Her nakliye firmasının yapmadığı UZMANLAR EVDEN EVE NAKLİYAT olarak bizim yıllardır kaliteli hizmet anlayışımız içerisinde olan eşya taşıma prensibimizdir. Tüm eşya taşıma işlerinizde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Tıklayın.

 

Banka Taşımacılığı | UZMANLAR NAKLİYAT

Banka taşımacılığı ile sizi büyük bir yükten kurtarıyoruz. Türkiye’nin hangi ilinde hangi ilçesinde olursanız olun ve yine Türkiye’nin hangi lokasyonuna taşınmak isterseniz isteyin bankanızdaki tüm eşyaları titizlikle taşıyoruz. Taşıma esnasında eşyalarınızı dış etkenlerden en yüksek kalitede koruyacak şekilde ambalajlıyoruz. Taşıma esnasında dilerseniz sigortalı taşımacılık hizmetimizden de yararlanabilir ve güven içinde taşınma sürecinizi tamamlayabilirsiniz. Tıklayın.


Web sitelerimiz ;
Uzmanlar Nakliye ve Uzmanlar  Nakliyat

Sosyal medya hesaplarımız ;

Facebook Sayfamız
Twitter Sayfamız

FİRMA RESİMLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Tuğçe Göktürk 5.0
  09-08-2019 17:25:32

  Gelen arkadaşların hızı çok çok iyiydi. Yaklaşık 1 buçuk saat için de bütün evi kucaklayıp götürdüler. Taşındığımız eve de bir o kadar hızlı çıkardılar (taşınılan binada merdivenler kullanıldı ve 4. kat). Çok az eşyanın köşesinde deformasyon oldu fakat bu da taşınmalarda kaçınılmaz diye düşünüyorum. Fakat bu kaçınılmaz olandan da kaçınılırsa bence bu firmadan daha büyüğü olamaz. teşekkürler

 • murat alper 5.0
  31-08-2019 11:54:49

  Paketleme Hizmeti Çok iyi Geri kalan her şey çok iyi. Zaten fiyat verme aşamasından sonra inceleme için şirket yetkilisi gelip her türlü detaya ve dolayısı ile kaç kişi ile taşınması gerektiğine kadar bakarak tedbirli geliyor. Yeterli kişi olunca yorulmadan taşıdıkları için de eşyaların zarar görme ihtimali de ciddi düşüyor. Bununla birlikte taşıma esnasında da aynı yetkili işin başında olduğu işi de iyi bildiği için de sonrasında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Taşınmadan önce aynı zamanda sözleşme yapıp buna bağlı olarak sigorta ettiriyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim. uzmanlar nakliyat gerçekten isimleri gibi işin uzmanı insanlar.

 • Merve ulakcı 5.0
  31-08-2019 11:59:18

  ismail baymaz ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler. İstanbuldan İzmire çok sorunsuz şekilde nakliye işlemi gerçekleştirdiler. Gönül rahatlığı içinde firmaya ve çalışan tüm ekibe güvenebilirsiniz. İstanbul içinde 5 kez ve İstanbul dışına bir kez farklı firmalarla taşınma durumumuz oldu. Her birinde farklı açılardan sorunlar yaşadık. Fakat ismail bey ve ekipteki arkadaşları sağ olsunlar bizi hiçbir şekilde üzmediler. Her şeyi kendi eşyaları gibi itina ile ambalajlıyorlar. İstanbul Arnavutköy ve Kocaeli Gebze‘den iki ayrı evden aynı gün içinde eşyalarımızı aldılar. Dedikleri saatte geldiler. Eşyaları İzmire getirdiklerinde iki ayrı yerdeki evlere taşıdılar. (karşiyaka ve Bornova) Söyledikleri zamanda ve şekilde işi bitirdiler. Sabah 9 da başladılar. Her iki evin içini de öğleden sonra bitirmiş oldular. Allah hepsinden razı olsun. İnsan ilişkileri mükemmel. Nasıl ve ne miktar için anlaştıysan o şekilde oluyor. Farklı bir istek ve talepleri olmadı. Extra ücret isterler mi diye kesinlikle düşünmeyin. Eşyalarımız uzun yolda kırılır mı yada hasar olur mu diye düşünmeyin. Çok tecrübeliler. 165 ekran televizyon sorun olur mu acaba diye düşünürken onu bile kendi yaptıkları ambalajlarla sorunsuz 500 km taşıdılar. İzmire tam söyledikleri saatte geldiler. Eşyaları nasıl çıkaracaklarını planladılar. Asansörlü taşıma daha uygun olduğunu söylediler. Ve bunun içinde extra ücret istemediler. Sözde değil gerçekten özünde dürüst adamlar. Yakın bir arkadaşınız gibi güvenebilirsiniz. Benim en önem verdiğim şey insan ilişkileri ve karşılıklı saygı. Bu konuda da 10 numara. Yemek odası takımı ve vitrinlerin çoğu cam panellerden oluşuyor. Hiçbirinde bir kırık yada çatlak yok. ismail bey eğer şu şekilde yapalım ve şu şekilde taşıyalım diyorsa kendisine ve tecrübesine güvenebilirsiniz. Tekrar teşekkürler, selamlar ve saygılarla bol kazançlar dilerim.

 • Arzu Akın 5.0
  28-10-2019 14:26:28

  Kalite, samimiyet ve iş disiplini yüksek bir firma. Ne söz verildiyse fazlasıyla yerine getirildi. Hüiçbir sıkıntı yaşanmadı, gerçekten işini düzgün yapan bir firma. Bu zamanda böyle firma bulmak çok zor.

Uzmanlar Nakliyat A.Ş
İsmail Baymaz

08-12-2018

http://www.uzmanlarnakliyat.com

MESAJ GÖNDER

Gönderdiğiniz mesaj direkt firmaya iletilecektir.

FİRMA KONUM

FİRMA KAREKOD

Nakliyebul Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2012-2018 Nakliyebul.com.tr Her Hakkı Saklıdır. SEO - MURAT AYIRKAN