f09613fe1e0748d8027edd8-d76b-4a88-9877-5158f3aaac2b
Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin firmalardan aldığı hizmet hakkında yorumlarını inceleyin.

Arzu Akın 28-10-2019 14:26:28

Kalite, samimiyet ve iş disiplini yüksek bir firma. Ne söz verildiyse fazlasıyla yerine getirildi. Hüiçbir sıkıntı yaşanmadı, gerçekten işini düzgün yapan bir firma. Bu zamanda böyle firma bulmak çok zor.

Çağatay Kubat 28-10-2019 14:24:20

Adamlar işinin ehli. Hiçbir sıkıntı çekmeden dört dörtlük bir taşıma gerçekleştirdiler. Tüm eş dosta tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığıyla taşının.

Miran Serhat 28-10-2019 14:22:35

Tam saatinde gelip, her şeyi tertemiz bir şekilde götürüp diğer tarafta da aynı şekilde bıraktılar. Ellerine kollarına sağlık.

Merve ulakcı 31-08-2019 11:59:18

ismail baymaz ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler. İstanbuldan İzmire çok sorunsuz şekilde nakliye işlemi gerçekleştirdiler. Gönül rahatlığı içinde firmaya ve çalışan tüm ekibe güvenebilirsiniz. İstanbul içinde 5 kez ve İstanbul dışına bir kez farklı firmalarla taşınma durumumuz oldu. Her birinde farklı açılardan sorunlar yaşadık. Fakat ismail bey ve ekipteki arkadaşları sağ olsunlar bizi hiçbir şekilde üzmediler. Her şeyi kendi eşyaları gibi itina ile ambalajlıyorlar. İstanbul Arnavutköy ve Kocaeli Gebze‘den iki ayrı evden aynı gün içinde eşyalarımızı aldılar. Dedikleri saatte geldiler. Eşyaları İzmire getirdiklerinde iki ayrı yerdeki evlere taşıdılar. (karşiyaka ve Bornova) Söyledikleri zamanda ve şekilde işi bitirdiler. Sabah 9 da başladılar. Her iki evin içini de öğleden sonra bitirmiş oldular. Allah hepsinden razı olsun. İnsan ilişkileri mükemmel. Nasıl ve ne miktar için anlaştıysan o şekilde oluyor. Farklı bir istek ve talepleri olmadı. Extra ücret isterler mi diye kesinlikle düşünmeyin. Eşyalarımız uzun yolda kırılır mı yada hasar olur mu diye düşünmeyin. Çok tecrübeliler. 165 ekran televizyon sorun olur mu acaba diye düşünürken onu bile kendi yaptıkları ambalajlarla sorunsuz 500 km taşıdılar. İzmire tam söyledikleri saatte geldiler. Eşyaları nasıl çıkaracaklarını planladılar. Asansörlü taşıma daha uygun olduğunu söylediler. Ve bunun içinde extra ücret istemediler. Sözde değil gerçekten özünde dürüst adamlar. Yakın bir arkadaşınız gibi güvenebilirsiniz. Benim en önem verdiğim şey insan ilişkileri ve karşılıklı saygı. Bu konuda da 10 numara. Yemek odası takımı ve vitrinlerin çoğu cam panellerden oluşuyor. Hiçbirinde bir kırık yada çatlak yok. ismail bey eğer şu şekilde yapalım ve şu şekilde taşıyalım diyorsa kendisine ve tecrübesine güvenebilirsiniz. Tekrar teşekkürler, selamlar ve saygılarla bol kazançlar dilerim.

murat alper 31-08-2019 11:54:49

Paketleme Hizmeti Çok iyi Geri kalan her şey çok iyi. Zaten fiyat verme aşamasından sonra inceleme için şirket yetkilisi gelip her türlü detaya ve dolayısı ile kaç kişi ile taşınması gerektiğine kadar bakarak tedbirli geliyor. Yeterli kişi olunca yorulmadan taşıdıkları için de eşyaların zarar görme ihtimali de ciddi düşüyor. Bununla birlikte taşıma esnasında da aynı yetkili işin başında olduğu işi de iyi bildiği için de sonrasında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Taşınmadan önce aynı zamanda sözleşme yapıp buna bağlı olarak sigorta ettiriyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim. uzmanlar nakliyat gerçekten isimleri gibi işin uzmanı insanlar.

Veci İlhan 08-12-2018 21:24:23

Söylenilen saatte geldiler. İşlerini hızlıca yaptılar. Yalnız eşyaların getirildiği ev için asansör talebim olmadığı halde asansör çağırdılar. Uzun süreceğini düşündüler. Anlaştığımız nakliye ücretinin üzerine benden asansör parasının büyük kısmını da aldılar. Yine de teşekkür ederim. Kırılıp dökülen bir şey yoktu,

Bülent Bilgin 31-08-2019 11:46:15

İstanbul Tunceliye taşınma serüvenimizde yanımızda olan Önder nakliyat Gökhan bey ve ekibine teşekkür ederiz. Tunceliye kadar eşyalar nasıl gider stresi içerisindeydik ancak dikkatli ve özenli paketleme ile tüm eşyalarımızı hiçbir kayıp ve çizik olmadan getirdiler. Belirlenen Taşıma teslimat günü ve saatine tam riayet ettiler. Mobilyalarımızda hiçbir ezilme çizilme olmadı. Bir tabak bardağımız dahi kırılmadı. Taşınma esnasındaki hiçbir isteğimizde geri çevrilmedi. Gönül rahatlığıyla taşınabilceğiniz ve tavsiye edebilceğimiz Önder nakliyata tekrar tekrar teşekkürler.

Gökhan Tunç 08-12-2018 21:21:41

İsmail Bey ve kardeşi Harun Bey de işlerini titizlikle yapıyorlar. Çalıştıkları diğer personel de son derece profesyonel. Yokuş başındaki evden 4. kattaki yeni evime eşyalarımı sorunsuzca taşıdılar. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Ahmet Göksü 08-12-2018 21:20:38

Bugüne kadar pek çok kez ev taşıdım. Bu sektörde Dürüst, sözüne güvenilir, dakik ve nazik çalışanlar bulmak çoğu zaman kolay değildir. Yorumlara bakarak verdikleri teklifi ortalama bir değerde bularak Hantaş nakliyatta karar kıldım. Zamanlama, nezaket, beceri ve işini düzgün yapma konularında oldukça iyiler. Böyle firmalar çoğaldıkça, taşınma stresinin azalacağını düşünmeye başladım. Sürprizleri sevmeyen biri olarak ne konuştuysak ona sadık kalınması vb konularda oldukça başarılı bulduğum bu firmayı tavsiye ediyor, Cemil bey ve ekibine teşekkür ediyorum.

Tuğçe Göktürk 09-08-2019 17:25:32

Gelen arkadaşların hızı çok çok iyiydi. Yaklaşık 1 buçuk saat için de bütün evi kucaklayıp götürdüler. Taşındığımız eve de bir o kadar hızlı çıkardılar (taşınılan binada merdivenler kullanıldı ve 4. kat). Çok az eşyanın köşesinde deformasyon oldu fakat bu da taşınmalarda kaçınılmaz diye düşünüyorum. Fakat bu kaçınılmaz olandan da kaçınılırsa bence bu firmadan daha büyüğü olamaz. teşekkürler

Nakliyebul Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2012-2018 Nakliyebul.com.tr Her Hakkı Saklıdır.